The Ultimate Guide To istanbul hotelsTripAdvisor LLC gayrı internet sitelerinin gönülğinden sorumlu bileğildir. Yükselmek hapishaneğine vergi ve ücretler dahil değildir.

55 metrekarelik odalardaki ortopedik yataklarla hasetn tüm yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz. Bu geniş süitlerdeki, kuut odası, Amerikan ocaklık, 2 LCD TV, banyoda küvet, bolluk duşu gibi donanımlar ve özel ikramlarla şımartılmaya müheyya olun.

350 metrekare kadar olup tüm gereksinimleriniza cevap verebilecek olan Keyif Merkezi

Arkeoloji Müzesi, 19. asırın sonlarında ressam ve müzeci Osman Hamdi Bey aracılığıyla imparatorluk müzesi (Müze-i Hümayun) olarak kurulmuş yapı anne yapı ve ulama yapı yapmak üzere iki yapı grubundan oluşmaktadır.

TripAdvisor, gezginlerden mütemadi olarak görkemli yorumlar kayran konaklama yerlerine, gezilecek yerlere ve restoranlara Mükemmellik Sertifikası veriyor.

Seyyar Benekına GöreGezginlerin verdiği puanlara için TripAdvisor'da en faziletli benek kayran oteller.

Her saat en âlâ indirimler ve özel tekliflerle, her ay milyonlarca gezi edene hem tatil hem de iş seyahatleri karınin yardımcı oluyoruz.

Gezgin Noktaına GöreGezginlerin verdiği puanlara bakılırsa TripAdvisor'da en faik benek kayran oteller.

AMARA HOTEL OLDCİTY Amara Hotel Oldcity , şarki Roma,Bizans imparatorluğu,ve son olarakta Osmanlı imparatorluğuna evsahipliği yapmış ,yıprak adı ile KONSTANTİNOPOLİS , yeni adı ile İSTANBUL olan ,Fatih Padişah Mehmet’in fethinden sonrasında Çağ kapatılıp Çağ oluşturulan,her bir noktasında buram buram tarih kokan bu bölgede , şık ve konforlu 12 odası ile Ilkgüz 2016 tarihinde hizmete giren Amara Hotel anlayışletmemiz otokton ve yabancı misafirlerine Otel içinde Kafe-Restaurant,Türk hamamı,Sauna ,masaj gibi hizmetleride sunmaktadır,Tradisyonel Türk mutfağına malik olan işlemletmemiz misafirlerine Tradisyonel bir sabahleyin kahvaltısı sunma etmektedir,Müessesemizde cemi odalarımız son teknoloji ile donatılıp,bilcümle odalarımızda Nano uygulayım bilimi ile üretilmiş yataklarımız ,duş ve banyo ,saç kurutma makinesi,emanet kasası,telefon,lcd ekran televizyon alıcısı,elbise dolabı,makyaj masası, telefon ,laptop,Tablet üzere elektronik aletler muhtevain şarj ünite taksimmleri,havlular,çarşaflar,ve saffet ürünleri ,göz servisi,24 saat meydanda resepsiyon,kapalı otopark,bagaj depolama odası,kuru tasfiye,çamaşırhane,kabil hizmetlerin taliı aralık,Havalimanından hakkındalama ve Havalimanına salıverme kabil shuttle taşımacılık hizmetlerinide durağan ve yabancı misafirlerine sunmaktadır.

Fiyatlar, ortaklarımız aracılığıyla katkısızlanmış olup fiks, ortaklarımız tarafından bilinen ve rezervasyon sırasında ödenmesi müstelzim mevhibe ve ücretler dahil averaj gecelik göz fiyatlarını yansıtmaktadır. Henüz lüks ayrıntı bâtınin lütfen ortaklarımıza bakın.

TripAdvisor LLC ayrıksı genel ağ sitelerinin yürekğinden mesul bileğildir. Paha gönülğine vergi ve ücretler dahil bileğildir.

Fiyatlar, ortaklarımız tarafından sağlamlanmış olup fiks, ortaklarımız aracılığıyla aşina ve ayırtma sırasında ödenmesi müstelzim vergi ve ücretler önce dahil vasati gecelik oda tutarlarını yansıtmaktadır. Daha fazla ayrıntı muhtevain lütfen ortaklarımıza denetlemen.

Maatteessüf, TripAdvisor’da, rezervasyon yapmış oldurılabilecek uygun göz yok. Lütfen tarihlerinizi değdavranıştirin veya İstanbul şehrindeki müsait otellerin bütününe faln

ve hatta otelde her turlu tur yolculuk programları yapabilir ve havalimanı servisleri ulaşabilirsiniz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *